Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Základní informace o studijním oddělení

Typ odděleníStudijní oddělení
Kontaktní adresatřída Generála Píky 7, 613 00 Brno
Telefon+420 545 136 121
E-mailstudijni.frrms@mendelu.cz
PoznámkaObracejte se prosím vždy na svou studijní referentku, v případě použití obecné adresy uveďte v předmětu e-mailu zkratku svého studijního programu (B-RER, B-RERA, B-METS, B-METSA, N-RER, N-RERA, N-METS, N-METSA).

DenOdDoPoznámka
Pondělí13:0015:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.
Středa8:3011:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.
Čtvrtek8:3011:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.

Kontaktní osoby

Proděkani fakulty