Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Základní informace o studijním oddělení

Typ odděleníStudijní oddělení
Kontaktní adresatřída Generála Píky 7, 613 00 Brno
Telefon+420 545 136 121
E-mailstudijni.frrms@mendelu.cz
PoznámkaObracejte se prosím vždy na svou studijní referentku, v případě použití obecné adresy uveďte v předmětu e-mailu zkratku svého studijního programu (B-RR, B-RRA, B-MTS, B-MTSA, N-RR, N-RRA, N-MTS, N-MTSA).

DenOdDoPoznámka
Pondělí13:0015:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.
Středa8:3011:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.
Čtvrtek8:3011:00Vzhledem ke snaze omezit šíření nákazy koronavirem byly až do odvolání zrušeny úřední hodiny studijního oddělení FRRMS. Studijní oddělení proto prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím emailu.

Kontaktní osoby

Proděkani fakulty